Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0