Titles you rated
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
PandorumRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0