Titles you rated
The GameRated ★ 4.0
The New GirlfriendRated ★ 3.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.0
ElephantRated ★ 4.5
A History of ViolenceRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
LavaRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.5