Movies
Ratings
152
UndisputedRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0