Titles you rated
Before MidnightRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0