Movies
Ratings
322
TRON: AresRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Freakier FridayRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
LucaRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 1.0
The TurningRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 2.5
The ConductorRated ★ 2.5
CrawlRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Paradise HillsRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5