Series
Ratings
18
Queen For Seven DaysRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 4.0
River Where the Moon RisesRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
The Tale of NokduRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0