Titles you rated
Reflection of YouRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0