Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Purpose of hikingRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0