Titles you rated
BossRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The PactRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0