Titles you rated
TriageRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.0
DerailedRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 4.0
TouchRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
In BetweenRated ★ 4.0
Escobar: Paradise LostRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0