Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
No Longer HumanRated ★ 2.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 3.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
RipplesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: Kudo Shinichi Returns! Showdown with the Black OrganizationRated ★ 2.0
Fureru.Rated ★ 3.0- ScrollRated ★ 1.5
Vaundy LIVE in LondonRated ★ 4.0
Bleach the Movie 2: The Diamond Dust RebellionRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0