Series
Ratings
166
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
My Beautiful ManRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 2.0
Unhandy HandymanRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0- Boku mo Aitsu mo ShinrodesuRated ★ 0.5
- SetoUtsumiRated ★ 5.0
Mr. Tsukuyomi's Forbidden Midnight SnackRated ★ 1.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.0
SilentRated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 2.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.0
Non-rem no MadoRated ★ 3.5