Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The SacrificeRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
At Eternity's GateRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0