Titles you rated
 Join My TableRated ★ 3.0 Join My TableRated ★ 3.0
 Semantic ErrorRated ★ 5.0 Semantic ErrorRated ★ 5.0
 Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0 Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
 Divorced SinglesRated ★ 2.0 Divorced SinglesRated ★ 2.0
 Nevertheless,Rated ★ 5.0 Nevertheless,Rated ★ 5.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 Money GameRated ★ 4.0 Money GameRated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
 The ActRated ★ 4.5 The ActRated ★ 4.5
 The World of the MarriedRated ★ 5.0 The World of the MarriedRated ★ 5.0
 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
 Prison PlaybookRated ★ 5.0 Prison PlaybookRated ★ 5.0
 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
 KingdomRated ★ 4.5 KingdomRated ★ 4.5
 Be MelodramaticRated ★ 5.0 Be MelodramaticRated ★ 5.0
 StrangerRated ★ 5.0 StrangerRated ★ 5.0
 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
 Sex EducationRated ★ 5.0 Sex EducationRated ★ 5.0
 Love AlarmRated ★ 3.0 Love AlarmRated ★ 3.0