Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
OldRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.0