Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 3.0
North & SouthRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0