Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5