Titles you rated
- 악의 도시Rated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5