Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0