Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5