Movies
Ratings
15
If OnlyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 4.0