Titles you rated
365 DaysRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5