Titles you rated
- Dance in the Vampire BundRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 2.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5