Movies
Ratings
560
Mickey 17Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Untold: Jake Paul the Problem ChildRated ★ 3.5
Mike Tyson vs. Jake PaulRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The GameRated ★ 3.5
The Menendez BrothersRated ★ 3.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
The Platform 2Rated ★ 1.5
UgliesRated ★ 1.5
Curry & Cyanide: The Jolly Joseph CaseRated ★ 3.0
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.0