Titles you rated
SiriusRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5- Coffee HouseRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5