Movies
Ratings
30
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0