Titles you rated
Good DoctorRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0