Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0