Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 0.5
300Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0