Series
Ratings
46
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0