Movies
Ratings
330
A Star Is BornRated ★ 4.0
Happiest SeasonRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0