Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0