Movies
Ratings
33
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
School of RockRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 0.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0