Titles you rated
Get OutRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
PawnRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
The PostRated ★ 0.5
Hot FuzzRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 0.5