Series
Ratings
132
Padam PadamRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 1.0
IRISRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 0.5
JumongRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 1.5- 원피스 17기Rated ★ 5.0