Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Slayers Evolution-RRated ★ 2.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 2.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.5
- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- 모토카레Rated ★ 5.0
Slow DanceRated ★ 4.0