Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0- My Lovely FamilyRated ★ 2.0
- The PeakRated ★ 4.0
- Love Needs A MiracleRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Angry MomRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
GhostRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- Here He ComesRated ★ 2.5
- Wo De Yi Wan Mian BaoRated ★ 2.0
Love ShuffleRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
JinRated ★ 3.5