Movies
Ratings
201
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5