Movies
Ratings
52
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0