Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.5- KkangsooniRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0