Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5