Movies
Ratings
237
Tori and LokitaRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0