Titles you rated
The Liar and His LoverRated ★ 2.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
Reunited WorldsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
StyleRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 4.0- Great InheritanceRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5