Series
Ratings
109
Love TractorRated ★ 5.0
Love for Love's SakeRated ★ 5.0
A Shoulder to Cry OnRated ★ 5.0
Kabe-koji-nekoyashiki-kun Desires to Be RecognizedRated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Light on MeRated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
I Remember YouRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
From Five To NineRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0