Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
A Man Called GodRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 2.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 2.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
- The LoverRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0