Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5