Movies
Ratings
52
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
UlyssesRated ★ 0.5
The SuspectRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- River of No ReturnRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 1.0
I Am The KingRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 1.0