Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0