Movies
Ratings
20
The HandmaidenRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0